نتایج جستجو 3 محصول یافت شد.

بازی هیجانی مینی بولینگ
18 درصد تخفیف

قیمت: 57,000 تومان 46,740 تومان

مشاهده محصول
لگو پویا سازه طرح باب اسفنجی
14 درصد تخفیف

قیمت: 90,000 تومان 77,400 تومان

مشاهده محصول
لگو پویا سازه طرح ماشین آلات راهسازی
14 درصد تخفیف

قیمت: 92,000 تومان 79,120 تومان

مشاهده محصول
 • بازی هیجانی مینی بولینگ
  18 درصد تخفیف

  قیمت: 57,000 تومان 46,740 تومان

  280
  مینی بولینگ پویا» یک بازی بولینگ واقعی اما در ابعاد کوچک‌تر برای سرگرمی کودک شماست. کودکان شما می‌توانند با این اسباب بازی در کنار دوستان خود سرگرم شوند. مینی بولینگ از آن دسته از اسباب‌بازی‌هایی است که هم تفریح و سرگرمی به حساب می‌آید و هم سبب افزایش اعتماد به‌ نفس، تقویت روابط گروهی، تمرکز و تقویت هوش، افزایش هماهنگی بین چشم و دست، هدف‌گیری کردن و افزایش دقت و تمرکز می‌شود. این بازی برای سنین 3 سال به بالا است. بچه‌ها نشانه‌گیری را بسیار دوست دارند و از انجام آن بسیار لذت می‌برند. در این بازی یاد می‌گیرند که می‌توانند به وسیله حرکت دادن پایه به‌صورت جهت‌دار و با تعیین هدف، گوی را رها کنند. «مینی‌ بولینگ پویا» آنقدر سرگرم کننده است که بزرگترها نیز می‌توانند در منزل و حتی در اوقات فراغت در محل کار خود از آن استفاده کنند. این محصول با بالاترین کیفیت، دوام، ایمنی و استفاده از مواد اولیه بهداشتی ساخته شده است و دارای تاییدیه از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است. در کنار این مزایا، همچنین یک هدیه زیبا و شیک است و طراحی زیبا جعبه آن، شما را از کادوکردن بی‌نیاز و تبدیل به ستاره جشن های مختلف مانند تولد و مهمانی های دیگر خواهد کرد.
 • لگو پویا سازه طرح باب اسفنجی
  14 درصد تخفیف

  قیمت: 90,000 تومان 77,400 تومان

  280
  لگو بازی برای کودکان فعالیتی خوشایند و لذتبخش است. کودک از لمس کردن قطعات و بازی با آن‌ها لذت بسیار می برد. بازی با لگو تجارب مفید و لذتبخشی را برای کودک ایجاد می کند. امروزه لگو بازی به قدری دارای اهمیت است که در تمامی کلینیک های مشاوره و روان درمانی کودک به عنوان یکی از وسایل ضروری اتاق بازی محسوب می شود. به وسیله این اسباب بازی، کودک مفهوم نظم را درک میکند. حس کنجکاوی کودک تحریک شده و قدرت تشخیص فرم، اندازه، رنگ، شکل را در او افزایش میدهد. کودک برای کامل کردن مجبور است شکلی را به خاطر بسپارد و همین موضوع به پرورش قوای ذهنی کودک کمک میکند. این نوع لگو به کودک می آموزد که چگونه از راه منطقی به حل مسائل بپردازد. کودک با استفاده از «لگو پویاسازه»، مفهوم سطح و حجم و ارتفاع را یاد می گیرد. ساخت لگو کودک را به دنیای خیال میبرد و تخیل یکی از عوامل پرورش دهنده ذهن کودک است. آموزش مهارت تمرکز به کودک از دیگر نتایج چیدن «لگو پویاسازه» است. داشتن مهارت تمرکز یکی از ضروری ترین توانایی های کودک برای موفقیت در دوران تحصیل اوست. کسب اعتماد به نفس بعد از چیدن موفق یک «لگو پویاسازه» و ظفرمندی در تکمیل آن از دیگر دستاورد های آموزشی این اسباب بازی میباشد. کودکان در حین ساخت آن برای خود یک داستان خلق کرده و این کار باعث افزایش مهارت‌های کلامی آن‌ها خواهد شد. این اسباب‌بازی ساختنی در افزایش مهارت انگشتان کودکان نیز بسیار موثر است. کودک با لگوها چیزی می سازد و هر زمانی که دوست داشت آن را بدون ترس و واهمه خراب می کند. چون کودک در ساختن و خراب کردن آزادی عمل دارد احساس خستگی نمی کند. اشکال هندسی را می تواند با لگوها بسازد و از این طریق پی به مفاهیم هندسی می برد. چون لگوها در رنگ‌های مختلف تهیه شده‌اند می‌تواند کودکان را در شناسایی و آموزش رنگ‌ها یاری دهد. وقتی کودک در اتصال قطعات موفق می شود و چیزی می سازد، احساس غرور و پیروزی می کند که در اعتماد به نفس کودک بسیار موثر است. کودک در نتیجه اتصال قطعات و خراب کردن آن با مفاهیم تجزیه و ترکیب اجسام بیشتر آشنا می شود. نکته با اهمیت در «لگو پویاسازه» این است که یادگیری و کار کودک جنبه تکراری و خسته کننده پیدا نمی کند چرا که هرآن می‌تواند اشکال جدیدی خلق کند. زمینه تطابق و هماهنگی چشم و دست را فراهم می آورد. زمینه همکاری و رشد مهارت‌های اجتماعی کودک را گسترش می دهد. همه کودکان به تناسب سن و هوش می توانند از این اسباب بازی استفاده کنند. نقشه لایه‌لایه داخل جعبه آن بسیار مناسب، بچه‌ها را راهنمایی می‌کند. بنابراین بدون هیچ مشکل خاصی می‌توانند آن را بسازند. همچنین یک کیسه داخل جعبه قرارگرفته تا بدون هیچگونه نگرانی از گم شدن و بهم ریختگی تکه‌ها، قطعات را داخل آن بریزید. کیفیت ساخت این «لگوهای‌پویاسازه» بسیار مناسب بوده و از پلاستیک ABS با رنگ ثابت ساخته‌شده است. پلاستیک ABS یک پلیمر با استحکام بالا و ضدضربه است و از این ماده در قطعات حساس الکترونیکی و بعضی از قطعات اتومبیل استفاده می‌شود. محصولات لگو بسیار باکیفیت هستند. این اسباب بازی دارای تاییدیه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد. در کنار همه این مزایا، اگر در انتخاب یک هدیه زیبا و شیک مردد هستید، تردید خود را کنار بگذارید و یکی از این لگوها را خریداری کنید. طراحی زیبا جعبه آن، در کنار کیفیت چاپ بالایی که دارد، شما را بدون نیاز به کادو کردن آن، تبدیل به ستاره جشن های مختلف مانند تولد و مهمانی های دیگر خواهد کرد.
 • لگو پویا سازه طرح ماشین آلات راهسازی
  14 درصد تخفیف

  قیمت: 92,000 تومان 79,120 تومان

  278
  لگو بازی برای کودکان فعالیتی خوشایند و لذتبخش است. کودک از لمس کردن قطعات و بازی با آن‌ها لذت بسیار می برد. بازی با لگو تجارب مفید و لذتبخشی را برای کودک ایجاد می کند. امروزه لگو بازی به قدری دارای اهمیت است که در تمامی کلینیک های مشاوره و روان درمانی کودک به عنوان یکی از وسایل ضروری اتاق بازی محسوب می شود. به وسیله این اسباب بازی، کودک مفهوم نظم را درک میکند. حس کنجکاوی کودک تحریک شده و قدرت تشخیص فرم، اندازه، رنگ، شکل را در او افزایش میدهد. کودک برای کامل کردن مجبور است شکلی را به خاطر بسپارد و همین موضوع به پرورش قوای ذهنی کودک کمک میکند. این نوع لگو به کودک می آموزد که چگونه از راه منطقی به حل مسائل بپردازد. کودک با استفاده از «لگو پویاسازه»، مفهوم سطح و حجم و ارتفاع را یاد می گیرد. ساخت لگو کودک را به دنیای خیال میبرد و تخیل یکی از عوامل پرورش دهنده ذهن کودک است. آموزش مهارت تمرکز به کودک از دیگر نتایج چیدن «لگو پویاسازه» است. داشتن مهارت تمرکز یکی از ضروری ترین توانایی های کودک برای موفقیت در دوران تحصیل اوست. کسب اعتماد به نفس بعد از چیدن موفق یک «لگو پویاسازه» و ظفرمندی در تکمیل آن از دیگر دستاورد های آموزشی این اسباب بازی میباشد. کودکان در حین ساخت آن برای خود یک داستان خلق کرده و این کار باعث افزایش مهارت‌های کلامی آن‌ها خواهد شد. این اسباب‌بازی ساختنی در افزایش مهارت انگشتان کودکان نیز بسیار موثر است. کودک با لگوها چیزی می سازد و هر زمانی که دوست داشت آن را بدون ترس و واهمه خراب می کند. چون کودک در ساختن و خراب کردن آزادی عمل دارد احساس خستگی نمی کند. اشکال هندسی را می تواند با لگوها بسازد و از این طریق پی به مفاهیم هندسی می برد. چون لگوها در رنگ‌های مختلف تهیه شده‌اند می‌تواند کودکان را در شناسایی و آموزش رنگ‌ها یاری دهد. وقتی کودک در اتصال قطعات موفق می شود و چیزی می سازد، احساس غرور و پیروزی می کند که در اعتماد به نفس کودک بسیار موثر است. کودک در نتیجه اتصال قطعات و خراب کردن آن با مفاهیم تجزیه و ترکیب اجسام بیشتر آشنا می شود. نکته با اهمیت در «لگو پویاسازه» این است که یادگیری و کار کودک جنبه تکراری و خسته کننده پیدا نمی کند چرا که هرآن می‌تواند اشکال جدیدی خلق کند. زمینه تطابق و هماهنگی چشم و دست را فراهم می آورد. زمینه همکاری و رشد مهارت‌های اجتماعی کودک را گسترش می دهد. همه کودکان به تناسب سن و هوش می توانند از این اسباب بازی استفاده کنند. بچه‌ها می‌توانید با مدل ماشین‌آلات راه‌سازی، 5 شکل‌ متنوع بسازند. این مدل مجموعه 370 تکه داشته و در یک بسته‌بندی بزرگ قرارگرفته‌ است. نقشه لایه‌لایه داخل جعبه آن بسیار مناسب، بچه‌ها را راهنمایی می‌کند. بنابراین بدون هیچ مشکل خاصی می‌توانند آن را بسازند. کیفیت ساخت این «لگوهای‌پویاسازه» بسیار مناسب بوده و از پلاستیک PP و PE با رنگ ثابت ساخته‌شده است. پلاستیک PP یک پلیمر با استحکام بالا و ضدضربه است و از این ماده در قطعات حساس الکترونیکی و بعضی از قطعات اتومبیل استفاده می‌شود. این اسباب بازی دارای تاییدیه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشد. در کنار همه این مزایا، اگر در انتخاب یک هدیه زیبا و شیک مردد هستید، تردید خود را کنار بگذارید و یکی از این لگوها را خریداری کنید. طراحی زیبا جعبه آن، در کنار کیفیت چاپ بالایی که دارد، شما را بدون نیاز به کادو کردن آن، تبدیل به ستاره جشن های مختلف مانند تولد و مهمانی های دیگر خواهد کرد.
دانلود اپلیکیشن وورکی